KONST / Oljemålningar / Oljemålning 7663377
nr 766 3377
1700-tal, Försäljare, 40 x 50
Kondition: slitage, skador
Utrop:
4.000 kr
Såld:
3.300 kr
måndag 2 juli 2012
kl 17:48:03
23/6 21:51:06
3.200 kr
2/7 15:15:11